• مشاوره و پشتیبانی واتساپ : 0919---3698
  • sobhankhorshidi1397@gmail.com
نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ایزد شهر
: دانش اسدی
: 09305947239

جهت ارتباط با کارشناسان تعمیرات برند خدمات تعمیر یخچال با شماره های بالا تماس حاصل فرمایین

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در ایزد شهر

تعمیر یخچال دوو و تعمیر ساید بای ساید دوو DAEWOO در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما  اگر به دست متخصص آن انجام شود؛ به مراتب نتایج بهتری را نصیب شما خواهد کرد. تعمیر یخچال با برند دوو باید ویژگی های بخصوصی داشته باشد؛ تا بتواند کلیه نیاز هایتان را رفع نماید.


عیب یابی و تعمیر به ظاهر دو کلمه ی ساده هستند، که شاید هر تعمیرکاری از پس مرحله ی اول به خوبی برنیاید. این مشکل از عدم شناخت برمی آید. در صورتیکه تعمیر کار حرفه ای و اصطلاحا همه فن حریفی را برای تعمیر یخچال دوو خود انتخاب کنید؛ خیالتان از بابت تمامی جوانب کار آسوده خواهد ماند. که در ادامه تمامی این جوانب را به دقت بررسی خواهیم کرد.

انواع یخچال های برند دوو از قبیل یخچال ساده، فریزر ساده، یخچال فریزر درب از بالا و درب از پایین، ساید بای ساید و غیره توسط متخصصین مجرب ما با همکاری خدمات سراسری+ تعمیر یخچال - نمایندگی یخچال فریز + بر طبق استانداردهای دوو در کوتاهترین زمان در منزل خودتان سرویس و تعمیر می شوند.

شرکت پرشین سرویس و شرکت خدماتی پرشین سرویس با همکاری تعمیرکاران ممتاز نوشهر به مدیریت مهندس گدزاد پیشنهاد میکند  پس ریسک کردن در چنین حالتی، و با وجود چنین مشکلاتی هرگز جایز نیست. آزمون و خطا در تعمیرات یخچال دوو مساوی با بروز عیوب و دردسرهایی است که ممکن است برای خیلی از افراد گران تمام شود. کارشناس متخصص برای تعمیر یخچال دوو کسی است که طبق آموخته های قبلی عمل نمی کند. می داند که سرعت و دقت در انجام تعمیرات حرف اول را می زنند. علاوه بر آن، وی هر ساله دوره های آموزشی مربوط به این حوزه را خواهد آموخت. و با بروز ترین تجهیزات و قطعات برای تعمیر یخچال دوو شما در محل حاضر است.

خدمات تعمیر یخچال دوو در ایزد شهر

هر کجای نوشهر که باشید، تنها با یک تماس ساده می توانید از خدمات تعمیر یخچال دوو در ایزد شهر بهره مند شوید. خدماتی که در این رابطه به مشتریان ارائه می شوند عبارتند از:
    ارائه فاکتور کامل در مورد ایراد یخچال دوو به همراه جزئیات
    تعمیر یخچال دوو در منزل
    تعمیر برد یخچال دوو
    تعویض فیلتر یخچال دوو
    تعمیر ساید بای ساید دوو
    تعمیرات یخچال فریزر دوو
    استفاده از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر یخچال دوو
    انجام تعمیر یخچال دوو در کمتر از 2 ساعت
    ارائه خدمات 24 ساعته و ...
 تمامی موارد ذکر شده تنها با یک تماس قابل انجام هستند.
مرکز نمایندگی تعمیر یخچال ایزد شهر ارائه دهنده خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات یخچال دوو ایزد شهر مهم نیست یخچال شما از چه برندی بوده یا آن را از کجا تهیه کرده باشید.

مهم این است وقتی مشکلی در عملکرد آن مشاهده کردید با خیال راحت با یک نمایندگی یا مرکز معتبر تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیرات یخچال دوو در ایزد شهر تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کرده و از آنها مشاوره بگیرید. در این مقاله شما را با تعمیرات یخچال دوو در ایزد شهر آشنا کرده و علاوه بر معرفی ویژگی های این مرکز برای تعمیر یخچال دوو شما، عیوبی که ممکن است در یخچال شما پیش بیاید و عملکرد آن را مختل کند، را معرفی کرده و شما با توجه به این موارد می توانید عیب دستگاه را گزارش داده و برای تعمیرات یخچال دوو تعمیرکار حرفه ای به منزل و محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

ویژگی های مرکز تعمیراتی یخچال دوو در ایزد شهر

    شما برای تعمیرات یخچال دوو می توانید در هر ساعت از شبانه روز در هر هفت روز هفته با این مرکز تماس گرفته و مشکل خود را مطرح کنید. تیم پشتیبانی مجموعه تعمیرات یخچال دوو در ایزد شهر از پرسنل مجهز و مجرب تشکیل شده است که با هر تماس در محل حاضر شده و اقدام به تعمیرات و بررسی اصولی دستگاه شما می نماید.
تعمیرات یخچال دوو در ایزد شهر با همکاری شرکت یخچال تعمیر  تمامی برندها را برای شما عزیزان سرخرود پوشش میدهنداگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما ایرادی داشته باشد که بتوان در محل رفع کرد، در همان محل مورد نظر ایراد برطرف خواهد شد. اما اگر مشکلات آن نیاز به بررسی بیشتر و دستگاه های تخصصی داشته باشد، دستگاه به کارگاه برده شده و در آنجا عملیات لازم برای تعمیرات یخچال دوو انجام شده و سپس به منزل شما یا محل کار شما بازگردانده می شود.
    اگر خودتان بخواهید این وسیله را حمل کرده و در کارگاه های مختلف حمل کنید ممکن است متحمل خسارت و خستگی شوید که این مجموعه این مشکل را برای شما حل کرده است و مسئولیت رفت و برگشت آن را متحمل می گردد.
    مورد دیگر داشتن اعتماد به تعمیرکارانی است که به محل زندگی شما پا می گذارند. همانطور که میدانید هر کسی را به منزل نمی توان راه داد و مشکل بسیاری از ما در هنگام تعمیرات لوازم خانگی خود مثل تعمیرات یخچال دوو می تواند همین مورد باشد.
    بودن مرکزی که بتواند اعمال تعمیرکار خود را ضمانت کند و یا در صورت انجام تعمیرات یخچال دوو بتواند عواقب آن را ضمانت کند، مورد نیاز همه ماست که مرکز تعمیرات یخچال دوو در نوشهر از جمله این مراکز است که تعمیرات خود را ضمانت کرده و در صورتی که بعد از تعمیرات یخچال دوو تان مشکل دوباره تکرار شد می توانید به این مرکز اطلاع داده و خدمات لازم را دریافت نمایید.
    تا آنجا که دستگاه شما به تعمیرات احتیاج داشته باشد، تعمیرکاران اقدام به تعمیر کرده و در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد این عمل با قطعات اورجینال و دارای گارانتی صورت می گیرد.
    این مرکز دارای شعبات مختلف در سراسر نوشهر تا چالوس می باشد شما در نمایندگی تعمیرات یخچال دوو ایزد شهر تا تعمیری ایمن و مطمئن را برای شما انجام دهند و با توجه به محل سکونت شما در شمال، جنوب، شرق، غرب و یا حومه ایزد شهر کادر مجرب خود را برای تعمیرات به محل شما اعزام می نماید.
    اگر در خارج از ایزد شهر سکونت دارید می توانید با تماس با این مجموعه مشاوره لازم را به صورت رایگان دریافت کرده و سپس اقدام به تعمیرات یخچال دوو خود نمایید.

مشکلات رایج یخچال فریزر دوو - ایزد شهر

در صورت مصرف اشتباه یا عدم نگهداری درست از وسایل، مشکلاتی ایجاد می شود که در اکثر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال اکثر این مشکلات رایج و یکسان می باشد. قبل از هر چیز لازم به ذکر است برند دوو در دو دسته ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات داشته و برای ساخت هر کدام از به روز ترین تکنولوژی های پیشرفته استفاده شده است. هنگام تعمیرات یخچال دوو باید به این نکته توجه داشته باشید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مانند   تعمیر یخچال - نمایندگی یخچال فریز، تعمیرکار طلب نمایید. زیرا در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته استفاده شده است و اگرچه طرز کار یخچال ها به طور کلی یکی است اما برای تعمیرات یخچال دوو باید از علم روز دیجیتال و غیر دیجیتال بهره مند بود.
    برفک زدن یخچال daewoo از نوع نوفراست
یخچال های نوفراست نسل جدید یخچال فریزر و ساید بای ساید ها هستند که برفک نمی زنند. روش کارکرد این نوع یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است که اگر این یخچال ها دچار برفک زدگی شوند، باید به عملکرد صحیح آنها شک کرده و برای تعمیرات یخچال دوو در سرخرود اقدام نمود. علت برفک زدن این یخچال ها می تواند موارد کوچکی باشد که با عمل به آنها و برطرف نمودن شان مشکل حل شود در غیر این صورت برای تعمیر یخچال دوو به صورت تخصصی تر باید از تعمیرکاران مجرب کمک بگیرید.
اگر غذاهای داغ درون یخچال قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پارگی یا خرابی شده باشد می تواند عامل این اتفاق گردد. اگر فاصله لازم از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذایی به قسمت انتهایی یخچال بچسبد این مشکل را موجب می شود. در موارد تخصصی تر می توان به خرابی ترموستات که وظیفه کنترل و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره کرد. خرابی المنت اپراتور، یا ایجاد اشکال در فن دستگاه، از جمله این موارد است.
    افتادگی درب یخچال daewoo
اگر درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید دوو شما درست چفت نمی شود یا اگر آن را می بندید و سپس باز می شود، اگر درب جدا شده باشد و لولا دچار شکستگی یا مشکل باشد باید بدانید این مشکل می تواند در اثر استهلاک و یا فرسودگی یخچال شما باشد که باید برای تعمیرات یخچال دوو تان اقدام کنید. اما اگر یخچال شما نو باشد باید بدانید ممکن است در درب آن اجسام سنگین بسیاری قرار داده اید. یا ممکن است فشار زیادی به درب آورده و لولای درب شما توانایی تحمل وزن زیاد نداشته و ممکن است در صورت عدم تعمیرات یخچال دوو تان درب آن یا لولای آن بشکند.
اگر لولای درب دچار خوردگی شده باشد یا دچار شکستگی باشد یا باید اقدام به تعویض قطعات کنید یا با جوش دهی مناسب مشکل را برطرف نمایید.
    شنیدن سرو صدای عجیب از یخچال دوو
در حالت عادی صداهای طبیعی در اثر کار کردن یخچال به گوش شما می رسد. این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن می باشد. اما اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را به وسیله تعمیرکار ماهر بررسی کنید، کمپرسور را مورد بررسی قرار دهید، یا فاصله یخچال را از دیوار بررسی نمایید. اگر به موقع به تعمیر یخچال دوو اقدام کنید و یا از کادر مجرب برای نمایندگی تعمیرات یخچال سرخرود استفاده نمایید از خسارات آتی برای یخچال خود جلوگیری مینمایید.
    جمع شدن آب در کف یخچال دوو
به طور کلی در صورت کارکرد طبیعی یخچال آب در اثر عمل دیفراست یخچال، از یخچال از مجاری مشخص دفع می شود که اگر این مجاری و یا عملکرد دیفراست یخچال دچار اشکال شود این آب به درستی تخلیه نشده و در درون یخچال جاری می گردد. اگر در جا میوه ای یخچال یا کف آن یا در طبقات آب غیرعادی مشاهده کردید ، موضوع را بررسی کنید و پشت گوش نیانداخته و بدانید جمع شدن آب در یخچال از جمله موارد هشدار است که نشان می دهد برای تعمیرات یخچال دوو تان باید اقدام کنید.
در صورتی که یخچال تان تراز نباشد نیز این اتفاق می افتد یا اگر در عملکرد دیفراست یخچال خللی ایجاد گردد آب به درستی تخلیه نمی شود.
    خنک نشدن یخچال daewoo
یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد باعث فاسد شدن مواد غذایی و خراب شدن و در نتیجه مسمومیت ما گردد. به صورت معمول دمای یخچال شما باید بین یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به صورت متعادل و مناسب مواد غذایی را سرد نماید. در مورد فریزر باید بدانید دما ی درون آن باید بین منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد بوده و اگر دمای یخچال فریزر شما بیش از این مقدار باشد یعنی دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده گردد. و باید برای نمایندگی تعمیر یخچال دوو ایزد شهر اقدام کنید.
برای بررسی باید از چفت بودن درب یخچال فریزر اطمینان حاصل نمایید.  اگر لاستیک دور درب دچار پارگی و خرابی باشد بهتر است برای تعمیرات لازم اقدام کرده و اگر از این موارد نباشد تعمیرکار گردش هوای مناسب در یخچال تان را بررسی کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را مورد بررسی قرار می دهد.
اگر مواد غذایی در یخچال شما بسیار زیاد باشد و فاصله لازم را با هم نداشته باشد هوای مناسب نمی تواند از میان آنها عبور کرده و آن را خنک کند.شما مشتریان گرامی ایزد شهر نیز میتوانید با استفاده از تعمیرات یخچال - یخچال 20 از تعمیرات یخچال دوو ایزد شهر تا 35درصد در هزینه های تعمیر یخچال خود صرفه جویی نمایید.
    کار کردن بدون وقفه یخچال daewoo
اگر این مشکل برای وسیله شما ایجاد شود تعمیرکار سیم پیچ های کندانسور را مورد بررسی قرار داده یا درب یخچال و چفت بودن درست لاستیک آن را مورد بررسی قرار خواهد داد.
    خاموش شدن مکرر دستگاه
یخچال فریزر به طور کلی در فواصل مشخص روشن و خاموش شده و به صورت اتومات کار می کند، اگر احساس کردید در فواصل خیلی کوتاه یخچال شما روشن و خاموش می شود بهتر است بدانید تعمیرات یخچال دوو و بررسی عملکرد آن توسط تعمیرکار لازم می باشد.
اگر سیم پیچ های پشت دستگاه کثیف باشد یا در فن کندانسور یا موتور یا همان کمپرسور دستگاه ایرادی وجود داشته باشد خودش را به این صورت نشان می دهد. و باید به وسیله تعمیرکاران مجرب بررسی شده و برای تعمیرات یخچال دوو اقدام صورت گیرد.
    یکسره کار کردن دستگاه
اگر حالت اتوماتیک دستگاه دچار مشکل شده و دستگاه یکسره کار کند و اتومات نکند، باید بدانید در بخش کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن مشکلی وجود دارد که باید بررسی شده و توسط تعمیرکار مجرب تعمیرات یخچال دوو انجام گردد.
    روشن نشدن یخچال دوو
در صورتی که جریان برق لازم در صورت قطع بودن برق یا اشکال در بخش الکتریکی دستگاه به یخچال نرسد یا مشکلی در کمپرسور دستگاه وجود داشته باشد یخچال روشن نشده و کارکرد آن متوقف می گردد.

روش استفاده و نگهداری درست از یخچال دوو

برای اینکه وسیله الکتریکی شما نظیر یخچال فریزر و ساید بای ساید که وسیله مهمی در منزل است دچار خرابی نشده و به تعمیرات یخچال دوو نیاز پیدا نکنید، بهتر است در روش مصرف خود تجدید نظر کرده و یا به یکسری موارد دقت نمایید.
    داشتن فاصله لازم بین یخچال و دیوار پشتش را جدی بگیرید. این فاصله حداقل باید 20 سانتی متر بوده و امکان رد و بدل شدن هوا بین دستگاه و یخچال را ممکن سازید.
    در تمیز کردن و برفک زدایی دستگاه همت کرده و باید حداکثر هر شش ماه یکبار و حداقل دوبار در سال یخچال فریزر را برفک زدایی کنید. در غیر اینصورت به تعمیرات یخچال دوو نیازمند می گردید.
    یخچال را از وسایل گرم کننده مثل بخشی که اجاق گاز در آن قرار دارد دورتر نصب کنید. و سماور برقی و آبگرمکن را نیز نزدیک یخچال فریزر قرار ندهید.
    به کودکانتان بیاموزید درب یخچال را به مدت طولانی باز نگه نداشته و به صورت مکرر باز و بسته ننمایند.
    از ترانس یا محافظ برای جریان برق یخچال فریزر خود استفاده کنید تا در صورت قطع و وصل شدن برق یخچال فریزر شما نسوزد. این مورد را همیشه مد نظر قرار دهید تا دچار مشکل تعمیرات یخچال دوو نگردید.
    کندانسور یخچال را حداقل دو بار در سال تمیز کنید تا گردش هوا در یخچال را به درستی انجام دهد و وسیله درست تر کار کند.
    یخچال را بیش از اندازه پر نکنید، زیرا این کار مانع از جریان آزاد هوا بین مواد غذایی شده و آن را سرد نمی کند.
    غذاهای داغ را قبل از اینکه به صورت داغ در یخچال بگذارید بیرون در محیط آزاد قرار دهید تا از حالت داغی در بیاید و سپس آن را در یخچال بگذارید. این کار باعث فشار آمدن به موتور دستگاه برای خنک کردن مواد غذایی داغ می شود.
    یخچال فریزر daewoo خود را در مکانی قرار دهید که تراز باشد و باری اینکار می توانید از پایه هایی که می تواند تراز را در زمین های شیب دار تامین کند استفاده کنید.
با انجام کار های بالا و موارد ذکر شده می توانید از تعمیرات یخچال دوو در امان باشید.

چه زمانی برای تعمیر یخچال دوو در سرخرود اقدام کنید؟

    اگر در وسیله خود صدای عجیبی شنیدید، اگر کمپرسور دستگاه شما اتومات نکرده و یخچال به صورت یکسره کار می کند باید بدانید یخچال شما دچار نقص در عملکرد شده است. اگر محیط یخچال تان گرم است و آنچنان که باید محیط و غذا را سرد نمی کند دچار ایراد افت سرما شده که باید برای تعمیرات یخچال دوو در نوشهر اقدام نمایید.
    اگر کندانسور دستگاه دچار یخ زدگی شده باشد و برعکس مورد بالا محیط داخل یخچال پر از یخ زدگی و تشکیل برفک شده باشد باید برای تنظیم درست عملکرد دستگاه با تعمیرکاران تماس حاصل فرمایید.
    اگر در طبقات یا جا میوه ای آب مشاهده کردید برای رفع گرفتگی یا مشکل تخلیه از تعمیرکاران مشاوره بگیرید.
    زمانی که بدنه یخچال را لمس کردید و دچار برق گرفتگی شده و یا احساس کردید بسیار گرم است و یا اگر بعد از زدن دوشاخه به پریز یخچال روشن نشده و هیچ عکس العملی نشان نداد باید بدانید که دستگاه شما دچار اشکال شده است.
و بعد از همه این موارد یخچال ها در بخش نمایشگر خود کدهایی را نشان می دهند که به شما کمک می کند مشکل را بفهمید و یا برای تعمیرات یخچال دوو به نمایندگی تعمیر یخچال ایزد شهر گزارش داده تا مشکل شما برطرف نمایند. در ادامه کدهای یخچال فریزر و پیامی را که برای شما دارند شرح می دهیم.

ارورها و کدهای خطای رایج یخچال دوو سرخرود

به طور کلی یخچال ها به دو دسته یخچال فریزر های جدا و یخچال فریزر های ساید بای ساید تقسیم می شوند. در هر کدام کد ها متفاوت بوده و برای تفسیر این کد ها باید به نوع وسیله سرمایشی دقت نمایید. هر کدام از این کد ها را مشاهده کردید می توانید به دفترچه راهنمای یخچال مراجعه کرده و آن را تفسیر نموده یا با مراکز نمایندگی تماس گرفته و یا از طریق مشاوره با نمایندگان ما به مطالعه تفسیر کدها بپردازید. و برای تعمیرات یخچال دوو در زمان مناسب خود اقدام نمایید.
کدهای خطای یخچال فریزر دوو
    کد خطا RI: پیغام خطای سنسور یخچال علت این کد ارور است.
    کد خطا Rt: خطای سنسورRT یخچال.
    کد خطا D1: خطای سنسور D یخچال.
    کد خطا Dr: پیغام وجود مشکل درب یخچال.
    کد خطا Df: پیغام وجود مشکل درب فریزر.
    کد خطا Dh: مشکل وخرابی سوییچ درب.
    کد خطا EF: خطای سنسور فلو.
    کد خطا C1: عملکرد کنترل نشده و نادرست یخچال.
    کد خطا F1: ارور سنسورفریزر.
    کد خطا f3:باز شدن ناگهانی درب یخچال متوقف شدن دیفراست.
    کد خطا D2: یخچال به صورت اجباری وارد حالت دیفراست شده است.
    کد خطا E1: خارج نشدن آب از آبریز یخچال که نیاز به بررسی قطعات و سنسورهای مربوطه دارد.
    کد خطا ET: تراز نبودن.
    کد خطا E9: وارد نشدن آب به دلیل مشکل فیلتر و یا لوله کشی پشت یخچالعلت ایجاداین کد خطاست.
    کد خطا EA: افتادن یخ از دیسپنسر سه بار پیوسته.
    کد خطا EU: خطای سنسور یخچال که با ریست کردن یخساز برطرف میشود.
    کد خطا FT: خطای سنسورSW که خطای چندان مهمی نیست.
هنگام مشاهده هر گونه کد بر روی نمایشگر با مراکز مجاز تماس گرفته و در اسرع وقت برای تعمیرات یخچال دوو تان اقدام کنید تا یک مشکل کوچک در صورت عدم رسیدگی به مشکل بزرگتر تبدیل نگردد.
کدهای خطای رایج یخچال ساید بای ساید دوو
اگر در یخچال ساید بای ساید خود این کد ها را مشاهده کردید متناسب با تفسیر، برای تعمیرات یخچال دوو اقدام نمایید:
    کد خطا F1: ممکن است سنسور قطع شده یا اتصال کوتاه داشته باشد.
    کد خطا F3: عملکردنامناسب عملیات برفک زدایی در سیستم.
    کد خطا R1:خرابی سنسور یخچال.
    کد خطا RT: پیغام بروز مشکل در سنسور محیطی.
    کد خطا D1:وجود خطا در سنسور برفک زدایی.
    کد خطا DR:خرابی وبروز ایراد در کلید درب یخچال.
    کد خطا DF:خرابی وبروز ایراد در کلید درب فریزر.
    کد خطا D2: عملیات برفک زدایی به صورت دستی یا اجباری آغاز شده است.
    کد خطا C1: چرخه ساید بای ساید به صورت غیر عادی کار می کند.
    کد خطا E1: پیغام خطای بروز مشکل و خرابی در سنسور یخسازدستگاه علت ایجاداین کد ارور است.
    کد خطا E0: خرابی شیر برقی.
    کد خطا EF: بروز مشکل وخرابی سنسور فلو.
    کد خطا ET: سنسور ترازدچارمشکل شده است.
    کد خطا EU: عملکرد سنسور یخسازدچارمشکل شده است.

هزینه سرویس و تعمیر یخچال دوو در ایزد شهر

در صورتی که هر خللی در وسیله برقی شما ایجاد شد از ترس هزینه مشکل را به امان خود رها نکنید، می توانید با یکی از نمایندگی ها یا مراکز معتبر تعمیر لوازم خانگی دوو مانند م تعمیرات یخچال دوو در ایزد شهر تماس بگیرید، مشکل خود را عنوان کنید و هزینه تعمیرات یخچال دوو خود را بپرسید. مطمئن باشید که در صورت مشکلی در عملکرد یخچال، سرویس و تعمیر یخچال دوو شما در صورت نیاز، بسیار ضروری بوده و برای جلوگیری از تعویض قطعه، تحمیل هزینه بیشتر به خودتان و سرایت کردن مشکل به سایر قطعات باید هر چه سریعتر مشکل خود را به وسیله تعمیرکار ماهر برطرف نموده و قبل از هر اقدامی می توانید هزینه حدودی را پرسیده و سپس اقدام به تعمیرات یخچال دوو خود نمایید.
هزینه های تعمیر یخچال دوو در سرخرود بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تنظیم شده و هزینه قطعات بر اساس قیمت روز بازار تعیین می گردد.
 
باتشکرازشرکت نیاز سرویس
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی: ایزد شهر
مدیریت:مهندس فرهاد گدزاد

 

آخرین پست ها


نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در بوشهر

نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در...

در بوشهر، خدمات تعمیرات و سرویس یخچال یکی از...


تعمیرات و سرویس یخچال در شهر بوشهر

تعمیرات و سرویس یخچال در شهر...

در بوشهر، خدمات تعمیرات و سرویس یخچال یکی از...


نمایندگی تعمیر یخچال بوش در بوشهر

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در بوشهر...

یخچال های بوش یکی از عالی ترین نوع یخچال...


نمایندگی تعمیرات یخچال در قائمشهر

نمایندگی تعمیرات یخچال در قائمشهر...


تعمیر یخچال

یخچال نیز به مانند هر وسیله خانگی نیاز...


نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در بوشهر

نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در بوشهر...

ما در نیاز سرویس تمام خرابی های یخچال...


نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در بوشهر

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در بوشهر...

ما در تعمیر یخچال نیاز سرویس تمامی خرابی...


نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در بوشهر

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در بوشهر...

ما در نیاز سرویس تمامی تعمیرات یخچال شما را...


نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در بوشهر

نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در بوشهر...

ما در مجموعه نیاز سرویس تمام تعمیرات یخچال...


پست های برند ها


تعمیرات تلویزیون سامسونگ در قم_742

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در قم_742...

تلویزیون یک وسیله ی پر استفاده و بسیار بنیادی...


تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در بندرعباس-880

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در بندرعباس-880...

گروه تعمیرات ظرفشویی سامسونگ در بندرعباس بصورت شبانه روزی...


تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اهواز_خوزستان

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در اهواز_خوزستان...

تلویزیون یک وسیله ی پرکاربرد و بسیار بنیادی در...


تعمیر نوار درب لباسشویی سامسونگ

تعمیر نوار درب لباسشویی سامسونگ...

کار لاستیک یا نوار دور درب جلوگیری از آلودگی...


تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر آمل

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در شهر...

یکی از بهترین تعمیرات لباسشویی خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ...


تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اهواز

تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اهواز...

در دوره ی مدرنیته ماشین لباسشویی به یکی از...